Mūsų parapijos jaunuoliai maloniai praleido laiką Krokuvoje Młodzież naszej parafii mile spędzała czas podczas wakacyjnej wyprawy do Krakowa

Birželio 24-29 dienomis mūsų parapijos jaunuoliai maloniai praleido laiką keliaudami į Krokuvą. Kelionės dalyviai patyrė nuostabių akimirkų, kurios ilgai išliks atmintyje. Be Vavelio, Sukiennice (Turgaus halės)  ir daugelio kitų puikių Krokuvos architektūros paminklų jaunimas aplankė Šv.  Rapalo Kalinausko kapą, kuris yra Černos vienuolyne, ir Palaimintojo Mykolo Giedraičio kapą Šv. Morkaus  bažnyčioje  Krokuvoje. Neišdildomą įspūdį keliautojams paliko aplankytos Veličkos druskos kasyklos ir Dievo Gailestingumo šventovė Lagevnikose. Kelionės dalyviai ne tik mėgavosi daugeliu lankytinų vietų, bet ir turiningomis bendromis vakaronėmis, kurių metu demonstravo  savo kūrybiškumą ir atskleidė turimus talentus. Šios kelionės metu jaunimas užmezgė  naujas draugystes ir patyrė daug įdomių nuotykių. Išvykos dalyviai  labai dėkingi Gerbiamam klebonui  Miroslavui  Grabovskiui  už moralinę ir materialinę paramą. Kiekvienas ekskursijos dalyvis viliasi, kad ir ateityje galės dalyvauti naujose išvykose, kad galės pasimėgauti poilsiu ir gėrėtis Dievo sukurto pasaulio grožiu. Akimirkas iš kelionės galite pamatyti, paspaudę ant šios nuorodos: https://www.youtube.com/watch?v=sHh_3_yjmnI&t=1s

W dniach 24-29 czerwca młodzież naszej parafii mile spędzała czas podczas wakacyjnej wyprawy do Krakowa. Uczestnicy wycieczki przeżyli niezapomniane chwile, które będą wspominać jeszcze przez długi czas. Oprócz Wawelu, Sukiennic i wielu innych wspaniałych krakowskich zabytków, młodzież odwiedziła grób św. Rafała Kalinowskiego w Czernej oraz miejsce pochówku bł. Michała Giedroycia w kościele św. Marka w Krakowie. Wiele wrażeń zapewnił pobyt w kopalni soli w Wieliczce, a także wizyta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Oprócz zwiedzania wielu atrakcji turystycznych, uczestnicy wycieczki doskonale się bawili podczas wieczorów integracyjnych, podczas gdy mogli się wykazać kreatywnością i zaprezentować swoje talenty. Podczas owego wyjazdu, młodzież zawiązała nowe przyjaźnie i przeżyła wiele cudownych momentów. Uczestnicy wyprawy są niezmiernie wdzięczni Szanownemu księdzu Proboszczowi Mirosławowi Grabowskiemu za wsparcie duchowe oraz materialne. Wszyscy mają głęboką nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli ruszyć w taką cudowną przygodę, aby móc się cieszyć z wypoczynku i podziwiać piękno Bożego świata.
Migawki z podróży możecie obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=sHh_3_yjmnI&t=1s


Add your Thoughts