Šventasis žmonių širdyse, JONAS PAULIUS II. Lietuva 1993.

Šventasis žmonių širdyse, JONAS PAULIUS II. Lietuva 1993.

Šventasis žmonių širdyseJONAS PAULIUS II Lietuva 1993Lietuva – tyli liudininkė karštos meilės religijos laisvei, kuri, kaip ne kartą pabrėžiau, yra visų kitų žmogiškų ir visuomeninių laisvių pagrindas. Lietuva visad stengėsi paliudyti savo ištikimybę Katalikų Bažnyčiai, nuėjo ilgą, skausmingą kelią į laisvę ir išgarsėjo kaip kankinių ir išpažinėjų žemė.

Posted by Švč M Marijos paslaptingosios rožės maldos namai. on 2020 m. gegužės 18 d., pirmadienis

Lietuva – tyli liudininkė karštos meilės religijos laisvei, kuri, kaip ne kartą pabrėžiau, yra visų kitų žmogiškų ir visuomeninių laisvių pagrindas. Lietuva visad stengėsi paliudyti savo ištikimybę Katalikų Bažnyčiai, nuėjo ilgą, skausmingą kelią į laisvę ir išgarsėjo kaip kankinių ir išpažinėjų žemė.


Add your Thoughts