Kelionė universitetų dėstytojams ir darbuotojams – „Palaimintųjų takais“

Vilniaus akademinės sielovados centro žvilgsnis šįkart krypsta į svarbią aukštųjų mokyklų bendruomenės dalį – dėstytojus ir darbuotojus!Įvykus naujųjų mokslo metų pradžiai, centro komanda kartu su universitetų kapelionais kviečia jus į vienos dienos išvyką už miesto ribų.
Tai pažintinė, kultūrinė ir piligriminė kelionė.Maršrutas ves dviejų Lietuvos palaimintųjų – pal. Mykolo Giedraičio ir pal. Teofiliaus Matulionio takais, kurie yra istoriškai išsiraizgę ežeringame Molėtų krašte. Lankysime su šiomis asmenybėmis susijusius Videniškių, Alantos miestelius, neaplenksime ir garsiųjų Dubingių bei kitų lankytinų objektų, esančių pakeliui.Kelionės draugiją lydės šio krašto ir pal. Teofiliaus biografijos žinovas, molėtiškis kunigas Marius Talutis bei Vilniaus vyskupas augziliaras Arūnas Poniškaitis!Kelionės metu stosime apžiūrėti dailės parodos, lankysime buvusį vienuolyną, bažnyčias, švęsime šv. Mišias ir sėsime prie pietų stalo.


Kelionė – nemokama, tačiau svarbu registruotis ir rezervuoti vietą šioje anketoje: shorturl.at/enpHVRegistracija vyks iki rugsėjo 15 d.

Daugiau informacijos el. paštu: studentu.sielovada@gmail.com, arba telefonu: 867280958


Add your Thoughts