Szlak Bożego Miłosierdzia w Wilnie | Przewodnik Ana Uždavinytė

12 września Wileńskie Centrum Pielgrzymkowe zaprasza na pielgrzymkę Szlakiem Bożego Miłosierdzia. Wędrówkę rozpoczniemy u stóp Matki Bożej Miłosierdzia w Ostrej Bramie, również odwiedzimy miejsca związane z życiem św. Faustyny i działalnością bł. Michała Sopoćki w Wilnie: byłą pracownię malarza E. Kazimirowskiego, w której był namalowany obraz Jezusa Miłosiernego, kościoły, które przypominają kapłańską służbę księdza M. Sopoćko w Wilnie, oraz świątynie, w których oryginalny obraz Jezusa Miłosiernego był czczony. Pielgrzymkę kończymy w domku św. Faustyny, gdzie święta doświadczyła objawień Jezusa.Pielgrzymka Drogą Miłosierdzia Bożego pozwoli poznać ścieżki św. Faustyny, otworzy nowe spojrzenie na miejsca Wilna, odkrywając w nich działanie łaski Bożej, sprawi, że pielgrzymka po mieście stanie się nowym przeżyciem duchowym.Planowany czas Drogi Miłosierdzia – 4 godziny. Pielgrzymka jest bezpłatna.
Pielgrzymka rozpocznie się w sobotę, 12 września, o godzinie 14:30. Zbieramy się przy wejściu do Ostrobramskiej Kaplicy. Prosimy o wcześniejszą rejestrację na pielgrzymkę poprzez wysłanie wiadomości SMS na numer tel. +3706 87 12937 lub e-mail piligrimai@vilnensis.lt. Liczba miejsc jest ograniczona.
Pielgrzymka odbędzie się w języku polskim.Przewodnik Szlakiem Bożego Miłosierdzia Ana Uždavinytė.


Add your Thoughts