A A Grupė „Versmė“

Anoniminiai alkoholikai yra moterų ir vyrų bendrija, kurioje jie dalijasi savo patyrimu, stiprybe ir viltimi, siekdami spręsti bendrą problemą, kad padėtų sau ir kitiems sveikti nuo alkoholizmo.

Vienintelė sąlyga būti A A bendrijos nariu – tai noras nustoti gerti. Čia nėra nario mokesčio, mes išsilaikome savanoriškais įnašais. A A bendrija nesusijusi su jokia sekta, religija, politine partija, organizacija ar institucija. A A vengia bet kokių ginčių. Ji nei pritaria, nei priešinasi jokiems kitiems judėjimams.

Mūsų pagrindinis tikslas – būti blaiviems ir padėti kitiems siekti blaivumo.

Anoniminių alkoholikų bendrija Lietuvoje veikia nuo 1988 metų. A A bendrija – oficiali organizacija ir yra įregistruota teisėsaugos organuose, bet jos nariai anonimiški. A A bendrija veikia pagal 12 žingsnių ir 12 tradicijų programą.

Uždari susirinkimai vyksta Pirmadieniais ir Ketvirtadieniais 18 val. 30 min. Vilniaus Šv. arkangelo Rapolo bažnyčios kriptoje, Šnipiškių g. 1

A A grupės Versmės vadovas Vytautas 868633371